Kurier w weekend – nawiąż współpracę z PickPackiem!

0
405
kurier paczka

Twoja firma wysyłkowa ma się świetnie i jedyne, co zaprząta Ci głowę, to trudności z dostarczaniem produktów zamówionych w czwartek lub piątek tak, aby dotarły jak najszybciej do klienta? Mamy na to rozwiązanie!

Komu przyda się usługa kurierska weekendowa?

Niektórzy producenci lub dystrybutorzy oferują sprzedaż wysyłkową produktów, które niezbyt dobrze znoszą długie godziny spędzane w paczce podczas transportu. Mogą to być na przykład świeże artykuły spożywcze. Pomimo solidnego zapakowania w hermetycznie zamknięte opakowanie, świeżo uwędzona i zapakowana ryba albo ser powinny zostać jak najszybciej dostarczone do klienta i zjedzone. Podobnie rzecz ma się z roślinami i sadzonkami. Jeśli mają być przewiezione w nienaruszonym stanie, powinny jak najmniej czasu spędzić w dobrze zabezpieczonej przesyłce na pace samochodu. Kurier w weekend to usługa, która rozwiązuje wiele problemów logistycznych przedsiębiorstw wysyłkowych. Ekspresowe usługi kurierskie dla firm to świetne rozwiązanie również dla dystrybutorów części zamiennych do samochodów — mogą oni szybko realizować zamówienia od serwisów mechanicznych, usprawniając tym samym proces naprawy samochodów.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z ekspresowym kurierem?

W przypadku sprzedaży wysyłkowej w obecnych czasach klienci coraz częściej doceniają nie tylko jakość produktu czy jego cenę, ale również czas jego dostarczenia. Usługi kurierskie dla firm gwarantujące dostarczenie towaru nawet w dniu nadania to bardzo duże udogodnienie, umożliwiające przyjmowanie zamówień na kupione produkty 7 dni w tygodniu, i w takim trybie również realizowanie wysyłek. Tempo realizacji wysyłki może przełożyć się na realne zyski Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego warto rozważyć niestandardowe usługi kurierskie oferujące szerszy zakres realizacji wysyłek.

Co zyskasz na współpracy z weekendowym kurierem?

Dla wielu osób zamawiających online liczy się czas otrzymania przesyłki. Mając do wyboru współpracę z przedsiębiorstwem oferującym przesłanie produktu w ciągu kilku dni roboczych od zamówienia, a tym, które zrealizuje przesyłkę jeszcze tego samego dnia, często wolą nawet zapłacić nieco więcej, aby mieć towar u siebie jak najszybciej. Kurier w weekend jest więc sposobem na to, aby zwiększyć tempo realizacji zamówień wysyłkowych i tym samym zyskać większe grono zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć. To idealna opcja również dla przedsiębiorstw, które realizują coraz więcej zamówień, a tym samym zmuszone są zwiększyć czas pracy oraz liczbę zatrudnionych osób przy pakowaniu wysyłek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here