Personalizowane prezenty – sprawdź kubki i filiżanki

0
1000
Personalizowane prezenty

Kupując prezent lub upominek bliskiej osobie, na pewno chcesz żeby był funkcjonalny, gustowny oraz zwracał uwagę. Niesłabnącą popularnością cieszą się już od jakiegoś czasu upominki personalizowane. Na jaki ich rodzaj warto się zdecydować? Kubki i filiżanki sprawdzą się zawsze, bez względu na okazję.

Dodaj napis od serca

Dlaczego właśnie kubki i filiżanki będą dobrym pomysłem? Są prezentem uniwersalnym oraz przydatnym, który może przy tym stanowić prawdziwą ozdobę kuchni lub jadalni. A jeśli dodasz do nich personalizowany napis – dedykację – będą przy okazji cenną pamiątką. Samodzielny wybór tekstu, który ma ozdobić kubek czy filiżankę posiada tę zaletę, że jest oryginalny oraz świadczy o emocjach, jakie odczuwasz w stosunku do drugiej osoby. Warto więc, żeby był naprawdę „od serca”. Może to być choćby sentencja, która dobrze charakteryzuje łączącą was relację lub też zdanie, które będzie zrozumiałe tylko dla Ciebie i osoby, które dany przedmiot zostanie podarowany. Do filiżanki lub kubka może być też dołączony talerzyk (np. w kształcie serca) lub imbryk do zaparzania herbaty, co jeszcze podniesie ich funkcjonalność.

A może coś ekstra?

Jeśli chcesz, żeby kubek był bardziej efektowny warto dodać coś jeszcze – np. nietypowy wzór lub grafikę. Możesz wykonać ją samodzielnie lub posiłkować się znalezionymi w Internecie gotowymi wzorami. Na pewno tym cenniejszy jest upominek, im więcej wysiłku włożysz w jego wykonanie, dlatego najlepiej będzie stworzyć samodzielnie ciekawą, pasującą do adresata grafikę (związaną choćby z jego zawodem lub zainteresowaniami) oraz wpleść w nią dodatkowo personalizowany napis. Nie wiesz jak to zrobić? Istnieje wiele prostych w obsłudze programów graficznych, a możliwe że odkryjesz przy tym nową pasję. Pozostaje jeszcze kwestia, gdzie można kupić ładne filiżanki i kubki z opcją takiej personalizacji. Warto sprawdzić https://www.magicmug.pl/pl/, gdzie znajdziesz najciekawsze propozycje.

Skompletuj zestaw

Sama filiżanka lub kubek wydają Ci się zbyt skromne? Możesz oczywiście skompletować cały zestaw i na każdym z przedmiotów umieścić inny, personalizowany napis. Zrobi to na pewno bardzo duże wrażenie na osobie, która otrzyma taki prezent. W sklepie Magic Mug bez kłopotu znajdziesz coś dla siebie. Możesz też dołączyć do swojego prezentu pyszną kawę oraz wyjątkową herbatę, zdrowe konfitury lub coś naprawdę ekstra – wspaniałe, ręcznie robione czekolady na bazie czekolady belgijskiej. Taki prezent na długo zostanie w pamięci oraz trafi prosto w serce adresata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here