Myszka i klawiatura dla gracza – doskonały prezent na święta

0
520
Myszka i klawiatura dla gracza

Myszka i klawiatura to dwa niezbędne akcesoria w życiu każdego gamera, które są podstawa dobrej rozgrywki. Bez nich albo kiedy są zbyt przestarzałe i mało funkcjonalne, rozgrywka nie jest tak dobra, a zwycięstwo w trybie multiplayer często jest po prostu niemożliwe. Dlatego, jeśli chcesz sprawić prawdziwą radość fanowi gier komputerowych, postaw na sprawdzony sprzęt. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę.

Wielofunkcyjna myszka

Myszka dla gamera powinna charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością. Zasada „im więcej, tym lepiej” sprawdzi się tutaj w pełni. Jeśli bowiem na urządzeniu znajduje się wiele przycisków, można przypisać je do odpowiednich skrótów, co bez wątpienia ułatwi rozgrywkę. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i efekt w grze gotowy, bez poszukiwania ikonek i klikania na każdą z nich oddzielnie.

Najczulszy sensor

Ogromną przewagę w grze można zdobyć dzięki odpowiedniemu, czujemy sensorowi myszki. Dlatego warto postawić na produkt najwyższej klasy, taki jak Xtrfy M4 RGB Gaming Mouse ze strony PRO-GAMER, w którym znalazły się komponenty najnowszej generacji. Dzięki nim każda rozgrywka w sieci będzie czystą przyjemnością.

Lekka i ergonomiczna

Kolejną zaletą idealnej myszki dla gracza jest jej niska waga i ergonomiczny kształt. Również pod tym względem zaprezentowany model bije wszystkie rekordy. Jego waga sięga zaledwie 69 gramów, a ażurowa, ergonomiczna konstrukcja zapewnia przewiew i komfort dłoni podczas całej rozgrywki, trwającej nawet całą noc.

Najczulsza klawiatura

Jeden delikatny dotyk klawiatury powinien wystarczyć, by pojawiła się reakcja ze strony komputera. Co więcej, reakcja ta powinna następować bez opóźnień, dzięki czemu będzie możliwe szybsze reagowanie na wydarzenia w grze – a nic nie jest tak ważne, jak dobry refleks i szybka odpowiedź sprzętu w trakcie strzelanki online.

Z tego względu, jeśli chcesz kupić klawiaturę w prezencie dla gracza, powinieneś postawić na jeden z modeli marki Xtrfy. Odznaczają się one niezwykle czułym dotykiem i natychmiastową reakcją. Co więcej, klawiatury te zostały wyposażone w Full N-Key Rollover, który zabezpiecza przed pominięciem klawiszy nawet wówczas, gdy wiele z nich zostało wyciśniętych w tej samej chwili.

Niezawodna i wytrzymała

Emocje rozgrywki sprawiają, że odruchowo klawisze naciskane są mocniej i szybciej, dlatego kolejnym, niezwykle istotnym parametrem jest wytrzymałość klawiatury. Również pod tym względem produkty marki Xtrfy stoją na najwyższym poziomie i spełniają oczekiwania swoich użytkowników. Ich żywotność szacuje się na 70 milionów naciśnięć, a wzmocniona płytka i metalowa konstrukcja to gwarancja, że żaden wypadek nie przerwie rozgrywki.

Design myszki i klawiatury

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o designie, który jest równie ważny, jak funkcjonalność czy odporność. Każdy z nas uwielbia gadżety i akcesoria, które pasują do jego pokoju, a także osobowości. Dlatego wybierając prezent dla gracza, warto postawić na ciekawą kolorystykę, podświetlenie i nowoczesny design, które bez wątpienia przypadną mu do gustu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here