Od czego zacząć projektowanie etui na telefon?

0
406
Projektowanie etui

Proste w obsłudze narzędzia do tworzenia nadruków na pokrowcach do telefonów to doskonały wybór dla tych wszystkich osób, których interesuje samodzielne projektowanie etui, zgodnie z własnym pomysłem, z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych fotografii prywatnych. Takie narzędzia są ogólnodostępne i niezwykle intuicyjne w obsłudze. Nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Wystarczy chwila czasu, by stworzyć niepowtarzalny projekt, który diametralnie odmieni wygląd każdego telefonu.

Pomysł na pokrowiec

Zanim zaczniesz projektować case, zastanów się, jak ma on finalnie wyglądać. Czy jego powierzchnię ma zdobić jedno zdjęcie, czy też bardziej interesuje Cię kolorowa mozaika składająca się z wielu mniejszych fotografii? Kreator etui oferuje dostęp do kilku różnych schematów, które pozwalają dekorować pokrowiec na wiele oryginalnych sposobów. Podstawowy schemat to po prostu jedno duże pole pokrywające całą powierzchnię pokrowca. Bardziej zaawansowane schematy dzielą pokrowiec na mniejsze pola, w których następnie umieszczamy wybrane przez siebie zdjęcia. Projektowanie etui zgodnie z przyjętym schematem jest bardzo łatwe – po prostu w wolne miejsce przeciągamy interesujące nas zdjęcie i gotowe. Fotografie są automatycznie skalowane do wielkości pola. Dzięki temu nie tracą na jakości i wciąż są bardzo wyraźne.

Wybór fotografii

Osoby projektujące pokrowce mogą zdecydować się na sięgnięcie do katalogu zdjęć i grafik dostępnych z poziomu kreatora lub wgrać własne fotografie z prywatnych zbiorów. W tym pierwszym wariacie można zaoszczędzić sporo czasu i stworzyć kolorowy case tematyczny. Gdy zdecydujemy się na użycie własnych fotografii, projektowanie etui może zająć więcej czasu, ale w zamian otrzymamy unikalny pokrowiec o wyjątkowo osobistym charakterze. Do dekorowania powierzchni pokrowca możemy wykorzystać różne prywatne fotografie. Ciekawym wyborem będą zdjęcia portretowe bliskich, fotografie z wakacji czy imprezy okolicznościowej, na przykład z wesela czy świąt. Taki okolicznościowy nadruk będzie miał niezwykle sentymentalny charakter i pozwoli stworzyć etui idealne na prezent.

Samodzielnie projektowanie pokrowca najlepiej rozpocząć od wyobrażenia sobie jego wyglądu. Następnie wybieramy dopasowany do wizji schemat i odnajdujemy odpowiednie zdjęcia. Możemy sięgnąć po własne fotografie, a gdy ich nam brakuje, posiłkować się gotowymi zdjęciami z ogólnodostępnego katalogu. Użycie kreatora jest bardzo proste, a całość procesu, gdy już mamy opracowaną własną koncepcję, nie powinna zająć więcej niż kilka-kilkanaście minut.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here