Wydruk na zamówienie?… Proszę bardzo

0
704
Druk naklejek

Posiadając własną działalność zarobkową musimy się cały czas rozwijać. Aby utrzymać się na rynku musimy stale poszukiwać nowych klientów, którzy skorzystają z naszych usług oraz produktów i pozwolą nam się dalej rozwijać. Odpowiednia strategia marketingowa to gwarantowany sukces. Musimy jakoś spowodować by nasi klienci do nas wracali, a dodatkowo by nowe osoby usłyszały o naszej firmie. Jednym z najprostszych sposobów na przekonywanie ludzi są drobne upominki na przykład w postaci naklejek lub innych wydruków takich jak kalendarze czy plakaty.

Naklejki prosto z drukarni

Druk naklejek polega na wydrukowaniu zaprojektowanego wzoru (najczęściej loga firmy) na specjalnym papierze samoprzylepnym. Papier ten zabezpieczony jest od spodu specjalną folią, której zadaniem jest zabezpieczenie kleju przed wyschnięciem. Takie naklejki można zamówić w drukarni specjalizującej się w drukowaniu naklejek. Taką drukarnią jest na przykład drukarnia Drukomat.pl. Wpisując wyszukiwarce „drukarnia Drukomat” łatwo znajdziemy ofertę tej drukarni i będziemy mogli skorzystać z jej usług.

Drukarnia ta zajmuje się również drukiem naklejek reklamowych (https://www.drukomat.pl/produkty/naklejki), czy folii służących między innymi do oklejania pojazdów samochodowych. proces ich tworzenia jest bardzo podobny do zwykłych naklejek, różnią się one tylko skalą. Naklejki reklamowe to nic innego jak po prostu dość duża naklejka, którą możemy nakleić na przykład na bok, maskę, tył lub dach samochodu. Folia to już trochę inna bajka. Może ona służyć nie tylko jako reklama ale także jako zmiana wyglądu naszego samochodu. Taką folię możemy zamówić w 3 podstawowych formatach:

– 100×100 cm
– 150×100 cm
– 200x100cm

Możemy również podać własny wymiar. Taką folię możemy zaaplikować sami, co wiąże się z tym, że może ona zostać nałożona w nie właściwy sposób lub zlecić to zadanie wyspecjalizowanemu zakładowi. Wykona on realizację profesjonalnie po wcześniejszej wycenie, a my będziemy się cieszyć z „jeżdżącej reklamy”, która szybko nam się zwróci.

Kiedy nasze wydrukowane produkty będą już wykonane nie pozostaje nam już nic innego jak rozkręcenie akcji promocyjnej i dodawanie naszych fantów do zamówień, a następnie cieszenie się nowymi klientami i coraz większym zyskiem, który pozwoli nam dalszy rozwój naszej działalności.

Podsumowując, inwestowanie w tak niepozorne rzeczy jak firmowe naklejki, kalendarze, wizytówki pomogą nam w dość nie długim okresie czasu nabyć nowych i utrzymać starych klientów przy nas. Dodatkowo reklamy na kołach przykują wzrok ludzi na drogach co da nam tylko i wyłącznie same korzyści.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here