Kurs programowania C++

0
1048
Kurs programowania C++

Oferta obejmuje kompleksowe szkolenie, którego zadaniem jest przygotowanie kandydatów do pracy na stanowisku programisty/dewelopera języka C++. Kurs programowania c++ obejmuje szeroki zakres tematyczny, a celem jest to, aby po jego ukończeniu dana osoba potrafiła nie tylko tworzyć, ale także rozwijać programy w omawianym języku programowania, w tym również aplikacje, które wykorzystują frameworki Qt lub Qt Quick. Stawia się także na umiejętność implementacji. Opanowanie prezentowanego podczas kursu zakresu materiały, przy wsparciu praktyków z branży to dla uczestników gwarancja wejścia w branżę i dalszego rozwoju w dziedzinie tworzenia oprogramowania do różnych celów.

Kurs programowania C++

Atutem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z dostępnymi narzędziami wspomagającymi pracę w określonych, najnowszych technologiach. Prowadzący za swój cel obierają odnoszenie się do najbardziej aktualnych rozwiązań w branży IT, co jest bardzo ważne choćby w kontekście uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych, do których szkolenie sprawnie przygotowuje. Wiedza zdobyta podczas kursu, a także nabyte umiejętności praktyczne, będą warunkować gotowość do podjęcia rozmów kwalifikacyjnych.

Kurs programowania C++Podczas szkolenia tworzone jest swojego rodzaju portfolio ze zrealizowanymi zadaniami praktycznymi, co potwierdzi umiejętność posługiwania się językiem c++ i będzie mogło stanowić bazę do rozmów. Do tego mentorzy będą skupieni na przekazywaniu tak zwanych dobrych praktyk programistycznych, które wymuszają skuteczną i systematyczną pracę projektową, opartą na tworzeniu nowego oprogramowania, rozwijaniu już istniejących komponentów bądź też ich modyfikowania, jak i również umiejętności wyszukiwania błędów. Szkolenie będzie dostosowane do poziomu zaznajomienia z tematem użytkowników, będzie opierało się na przeprowadzaniu indywidualnych konsultacji co dla każdego będzie bardzo pomocne. Kandydaci na deweloperów będą musieli również zmierzyć się z językiem angielskim, którego znajomość jest nieodzowna w tej branży. Dla jednych może nie stanowić to problemu, ale niektórzy będą zmuszeni podszkolić się w tym zakresie. Poznanie C++ to idealny start w programowanie, który otwiera przed każdym wiele rozmaitych dróg i sposobów poprowadzenia swojej kariery zawodowej jako programista.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here