Kalendarze reklamowe dla twojej firmy

0
1161
Kalendarze reklamowe

Kalendarze – bez względu na branżę, są idealnym gadżetem reklamowym dla twojej firmy. Jest to produkt, który wisi na ścianie (lub stoi na biurku) przez cały rok – masz w ten sposób, z niewielkim nakładem finansowym promocję przez cały rok. O kalendarzach warto pomyśleć już w październiku, aby zdążyć przygotować szablon, projekt i wszystko dać do druku. Jeśli chodzi o wygląd – masz tutaj dużo możliwości.

Kalendarz jako gadżet reklamowy – co masz do wyboru

Kalendarz reklamowy może mieć różnoraką formę. Możemy wyróżnić kalendarze książkowe, trójdzielne, planszowe, jednodzielne, biurkowe i listkowe. Najlepiej na samym początku zastanowić się, który model najlepiej nam się sprawdzi. Wiadomo – najbardziej widoczne są kalendarze trójdzielne – są duże, od razu rzucają się w oczy i nawet pomieszczą małe notatki. Są idealne do biura, do domu, do szkoły – wszędzie – może właśnie dlatego, kalendarze trójdzielne cieszą się największą popularnością.

Wygląd kalendarza – to ty decydujesz

Jeśli już wiesz, jaki typ kalendarza cię interesuje, to warto zastanowić się nad jego wyglądem. Jego kolorystyka i ewentualna grafika powinna od razu kojarzyć się z twoją firmą lub produktem, który oferujesz. Zdecydowanie lepiej wybrać ciemne tło – intensywny kolor będzie szybciej rzucał się w oczy, niż jasny, a przecież właśnie o to nam chodzi. Na kalendarzu musi znaleźć się także twoje logo, numer kontaktowy oraz odnośnik do strony internetowej – tak, aby potencjalny klient mógł od razu się z tobą skontaktować.

Kiedy rozdać kalendarze?

Kalendarze najlepiej rozdawać pod koniec roku – może to być dobry prezent dla twoich pracowników, oraz gadżet dla klientów i partnerów. Warto rozesłać kalendarze do firm, z którymi kiedyś współpracowała twoja firma – a nóź, powieszą go biurze i będzie przyciągał kolejnych klientów.

Kalendarze książkowe

Warto zainwestować w kalendarze książkowe dla siebie i swoich pracowników. Podczas spotkań często trzeba coś zapisać, umówić audyt, wycenę – firmowy kalendarz zawsze jest bardzo dobrze odbierany przez potencjalnych klientów. Własny kalendarz ukazuje mocną pozycję firmy na rynku i jej profesjonalizm – sprawdź ofertę na https://globalgift.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here