Skuteczny antywirus na komórkę

0
1160
Skuteczny antywirus na komórkę

Dostęp do Internetu niesie ze sobą ogromne możliwości, ale również wiele zagrożeń. Dotyczą one nie tylko sprzętu, ale coraz częściej naszych danych osobistych, dostępu do kont bankowych i wielu innych. Straty wywołane wirusami mogą być naprawdę groźne dla naszego portfela i ważnych danych, mieszczących się na urządzeniach z dostępem do Internetu, dlatego tak ważne jest, aby wprowadzić wszelkie możliwe sposoby zabezpieczenia tak ważnych współcześnie urządzeń. Obecnie częściej korzystamy ze smartfonów i tabletów niż komputerów. Są one o wiele bardziej poręczne, można je zabrać wszędzie i korzystać z nich nawet idąc chodnikiem. Niestety, rzadko pamiętamy o tym, aby zadbać o telefon tak, jak chociażby o domowy komputer. Tymczasem smartfon czy tablet, który posiada androida, potrzebuje ochrony tak samo, jak inne sprzęty obsługujące Internet. Na szczęście, na rynku dostępny jest wyjątkowy antivirus – android pod jego ochroną ma zapewnioną pełną ochronę przed szkodliwymi wirusami!

Kaspersky na telefon? To możliwe!

Antywirus na telefon, powstały pod szyldem Kaspersky, (więcej informacji: https://www.kaspersky.pl/android-security) to odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta, który za pomocą smartfona obsługuje swoje konta bankowe, pocztę, posiada w nim poufne dane i wykonuje wiele innych czynności. Smartfon stał się nieodłącznym partnerem w codziennym funkcjonowaniu, dlatego tak ważne jest, aby uświadomić klientom, że odpowiedni antywirus znacznie podniesie jego bezpieczeństwo w sieci.

Program antywirusowy na androida Kaspersky jest dostępny w wersji bezpłatnej oraz premium, która niesie ze sobą wiele dodatkowych udogodnień i znacznie zwiększa ochronę. Niezależnie od wyboru wersji, antywirus ten blokuje niebezpieczne aplikacje, strony WWW i odnośniki. W przypadku zgubienia telefonu lub jego kradzieży, poufne dane na nim zawarte są dalej chronione. Umożliwia to bezpłatny portal My Kaspersky, za pomocą którego można łatwo zarządzać ochroną za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Za pomocą portalu można nie tylko zabezpieczyć dane, ale nawet odnaleźć swój telefon. Wysoka ochrona smartfona przed wirusami nie musi oznaczać mniejszej wydajności urządzenia. Z antywirusem Kaspersky można cieszyć się szybką pracą urządzenia z jednoczesną ochroną danych.

A może by tak pakiet premium?

Decydując się na pakiet premium, możliwości są o wiele szersze, a dane w pełni chronione. Daje ona możliwość ochrony przed coraz częściej stosowanym phishingiem, podnosi również zabezpieczenie poufnych danych – historii połączeń, wiadomości oraz innych informacji.

W zależności od Państwa potrzeb, warto zwrócić uwagę na obydwa rozwiązania i wybrać poziom ochrony odpowiedni dla swoich urządzeń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here