Programowanie pilota FAAC

0
624
Programowanie pilota FAAC

Współcześnie większość ludzi decyduje się na elektroniczne systemy umożliwiające otwieranie i zamykanie bramy na terenie posesji.

Programowanie pilota FAAC

Programowanie pilota FAACJest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy zatrzymywać samochodu na podjeździe, wysiadać w celu otwarcia bramy żeby chwilę po tym znowu zatrzymywać samochodu aby zamknąć bramę. Programowanie pilota faac to prosta czynność, która umożliwia nam skorzystanie z elektronicznego systemu umożliwiającego zdalne otwarcie lub zamknięcie bramy wjazdowej na terenie posesji. Oczywisty jest fakt, że wykorzystanie takiego rozwiązania ułatwia i przyspiesza wjazd jak i wyjazd z posesji. A to wszystko za pomocą małego urządzenia – pilota, który połączony jest z nadajnikiem znajdującym się w bramie wjazdowej.

Funkcje pilota FAAC

Piloty faac to niedrogie urządzenia, które pozwolą nam jednym przyciskiem otwierać jak i zamykać bramę wjazdową na terenie posesji. Rozwiązanie to jest zbawiennie szczególnie zimą, gdy niewiarygodna ilość śniegu zasypie tereny przy naszej posesji. Nie musimy wychodzić na mróz w celu otwarcia bramy, jednakże wykorzystanie systemu faac możliwe będzie dopiero, gdy zakończymy programowanie pilota faac. Jest to czynność niewymagająca prosta – czyli nie potrzebujemy posiadać umiejętności obchodzenia się z elektroniką.

Warto skorzystać z instrukcji obsługi

W celu zaprogramowania pilota faac należy znaleźć chwilę wolnego czasu i uzbroić się w cierpliwość w celu przeczytania instrukcji obsługi. Po przeczytaniu i zapoznaniu się z podstawowymi zwrotami możemy rozpocząć programowanie pilota faac. Pierwszym elementem będzie położenie obok siebie pilota oraz nadajnika, który będzie przymocowany do bramy wjazdowej. Następnie należy ściągnąć obudowę nadajnika tak aby mieć dostęp do zworki – czyli elementu, który pozwoli nam stworzenie obwodu elektronicznego, który reagował będzie na sygnał pilota. Kolejnym celem jest połączenie dwóch sygnałów: pilota i nadajnika bramy, aby to wykonać należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi.

Po zaprogramowaniu pilota faac można korzystać ze zautomatyzowanego systemu otwierania i zamykania bramy bez obawy o to, że osoba nieuprawniona będzie mogła otworzyć bramę nie posiadając odpowiedniego pilota. Sygnał jest unikatowy dla każdego nadajnika.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here