Prasowanki na koszulki, czyli jak wyróżnić swoich pracowników

0
333
Prasowanki na koszulki

Każda firma, której zależy na dobrym wizerunku, dba o wygląd swoich pracowników. Chodzi przede wszystkim o doposażenie załogi w strój roboczy. W większości przypadków są to odpowiednio dobrane koszulki. Powinny być one dobrze skrojone i uszyte z wysokogatunkowych tkanin. W wielu branżach duże znaczenie ma identyfikacja pracownika. Sprawdzonym rozwiązaniem w tej kwestii jest wykorzystanie naklejek na koszulki.

W jakich branżach sprawdzają się prasowanki na koszulki?

Są to przede wszystkim branże, w których pracownicy uczestniczą w obsłudze klienta. Jako przykład można podać branżę gastronomiczną (kelnerzy, barmani), hotelarską (recepcjoniści, ratownicy na hotelowym basenie), handlową (sprzedawcy, kasjerzy), kurierską, transportową, bankową. Mogą to być również osoby obsługujące parkingi, atrakcje turystyczne, monterzy.

Celem umieszczenia prasowanki na koszulce jest wyróżnienie pracownika i przekazanie informacji, kogo reprezentuje. Naklejka na koszulce lub bluzie może pełnić również funkcję promocyjną. Możemy umieścić na niej logo firmy lub jakieś hasło reklamowe. Dobrej jakości prasowanka może przyciągnąć więcej klientów niż jakaś inna forma reklamy bezpośredniej.

Gdzie zamówić prasowanki?

Jeśli zdecydujemy się zamówić prasowanki na koszulki, to warto skorzystać z usług profesjonalistów. Godną polecenia firmą jest drukarnia Booklet Group S.C., która prowadzi sklep internetowy Naklejkon.pl.

Strona internetowa firmy jest bardzo przejrzysta. Zawiera wiele informacji na temat oferty sklepu. Co istotne, poprzez platformę można samodzielnie zamówić interesujące nas prasowanki. Na klientów czeka intuicyjny kalkulator zamówienia. Wystarczy uzupełnić dane na temat: wysokości, szerokości oraz ilości naklejek, wybrać rodzaj konfekcji (kilka naklejek na arkuszu lub każda naklejka osobno) oraz typ folii transferowej. Szybko uzyskujemy informację na temat ceny netto oraz brutto.

Wypełniając dane w kalkulatorze, otrzymujemy również informację o planowanych terminie realizacji zamówienia oraz zalecenia jak przygotować plik do druku (między innymi na temat formatu pliku oraz jego rozdzielczości).

Dlaczego wybrać akurat tę firmę?

Bo firma Booklet Group S.C. to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Naklejki są drukowane w formie solwentowej oraz laserowej w jakości High Quality. Do wyboru są naklejki foliowe i papierowe. Jednak bez względu na rodzaj naklejki, są one niesamowicie trwałe i proste w aplikacji. Przyciągają wzrok wyrazistością i atrakcyjnymi barwami.

Na uwagę zasługuje fakt, że zamówić można naklejki o dowolnym kształcie bez ponoszenia kosztów wykrojnika. Prasowanki są wycinane laserowo. Pracownicy firmy chętnie pomagają przy wyborze projektu.

Dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej, realizacja zamówienia jest bardzo szybka. Przeciętnie trwa do trzech dni roboczych. Dzięki umowie z firmą kurierską UPS, zamówione naklejki dostarczane są na następny dzień od wysyłki. Na uwagę zasługują również korzystne ceny prasowanek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here