Poznaj program Polska Bezgotówkowa!

0
1367
Poznaj program Polska Bezgotówkowa!

Na początku tego roku wystartował program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu możesz otrzymać m.in. terminal bez abonamentu. Dowiedz się więcej i dołącz do innowacyjnych właścicieli punktów handlowo-usługowych.

Co Polacy sądzą na temat płatności bezgotówkowych?
W 2015 roku niewątpliwie nastąpił przełom w płatnościach w Polsce. To właśnie wtedy znacząco wzrósł obrót transakcji bezgotówkowych. Z przeprowadzonych przez eService najnowszych badań opinii publicznej dotyczących płatności w Polsce jasno wynika kierunek oraz ogólnie panujący w tym segmencie trend. Prawie 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności wymienia transakcje z wykorzystaniem karty płatniczej, telefonu komórkowego lub BLIK (płatności bezgotówkowe). Swój wybór argumentują między innymi szybkością transakcji, duża wygodą oraz przede wszystkim bezpieczeństwem. Warto także wspomnieć o sytuacjach, w których klienci pomimo chęci zakupu wybranego produktu lub usługi rezygnują z transakcji ze względu na ograniczenia związane z płatnościami (brak terminali płatniczych). Na szczęście spora część punktów handlowo-usługowych pozwala już na przeprowadzenie tej formy płatności. Problem może pojawić się szczególnie w mniejszych miejscowościach. Przedsiębiorcy tłumaczą to przede wszystkim obawą przed kosztami związanymi z zakupem sprzętu oraz abonamentem. Teraz jednak pojawiła się szansa na terminal za 0 zł!

Terminal bez abonamentu? Zobacz jak go zdobyć!
Wraz ze startem programu Polska Bezgotówkowa pojawiła się szansa na wprowadzenie innowacji – płatności bezgotówkowych. Program kierowany jest do małych i mikro przedsiębiorców, a jego głównym celem jest popularyzacja oraz rozwój transakcji bezgotówkowych w Polsce. Dzięki jednemu z partnerów programu Polska Bezgotówkowa, a dokładniej eService, każdy przedsiębiorca, który pozytywnie przejdzie proces weryfikacji, może otrzymać terminal płatniczy bez abonamentu. To doskonała szansa dla właścicieli punktów handlowo-usługowych, aby nie tylko zdobyć nowych klientów, ale i dostarczyć nowe rozwiązania aktualnym – tym samym uzyskując przewagę nad konkurencją. Na co jeszcze możesz liczyć? Oprócz terminala za 0 zł możesz otrzymać terminal płatniczy bez abonamentu. Więcej informacji na temat programu Polska Bezgotówkowa znajdziesz na stronie bez gotówki https://bezgotowki.pl/oferta/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here