Postaw na jakość. Wybierz Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

0
748
Postaw na jakość. Wybierz Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka należy do największych dostawców publikacji fachowych w Polsce. Każdego dnia, począwszy od 1997 roku, dostarczamy różnym grupom zawodowym informacje niezbędne w wykonywaniu codziennej pracy. Wybierając nasze wydawnictwo, stawiasz na najwyższą jakość, rzetelność przekazywanych informacji oraz pełen profesjonalizm.

Kto korzysta z naszych usług? 

Pierwszym wydawniczym sukcesem WiP okazał się „Poradnik Podatnika”, który przez długie lata pozostawał bestsellerem. Z biegiem czasu pojawiały się kolejne tytuły poświęcone prawu pracy i podatkowi VAT. Publikacje wydawane przez WiP przykuwały – i nadal przykuwają – uwagę dziesiątek tysięcy specjalistów w całej Polsce. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Wiedza i Praktyka zaczęły poszerzać krąg tematyczny publikacji. Grono czytelników powiększyło się o nowe grupy zawodowe: specjalistów w dziedzinie kadr, płac i ubezpieczeń społecznych, dyrektorów szkół i przedszkoli, a także specjalistów BHP, ochrony środowiska, ochrony zdrowia i zamówień publicznych.

Produkty najwyższej jakości 

W Wydawnictwie Wiedza i Praktyka doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach odbiorcami oferty wydawnictw są głównie specjaliści zatrudnieni w firmach prywatnych, instytucjach publicznych i samorządowych, ale także osoby prowadzący małe działalności czy właściciele i zarządzający dużymi przedsiębiorstwami. Chcąc dostosować się do potrzeb i wymagań tak szerokiego grona odbiorców, wykorzystujemy coraz nowocześniejsze środki przekazu informacji. Publikujemy tradycyjne pozycje papierowe (miesięczniki, książki, magazyny) i wykorzystujemy nośniki elektroniczne: tworzymy portale tematyczne, newslettery, materiały wideo. Łączymy różne media (publikacje drukowane ze stronami internetowymi), co ułatwia naszym klientom korzystanie z dostarczonych informacji.

Chociaż nasze produkty charakteryzuje różnorodność treści i formy, to wszystkie z nich mają trzy cechy wspólne:

  • dotyczą aktualnych przepisów oraz ich zmian
  • przekładają teorię na codzienną praktykę
  • treści pisane są zrozumiałym i przystępnym językiem.

W Wydawnictwie Wiedza i Praktyka zdajemy sobie sprawę, że nasze publikacje tworzymy dla profesjonalistów. Właśnie dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości oraz rzetelności przekazywanych informacji.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here