Nowy sklep internetowy – jak szybko go uruchomić?

0
986
Nowy sklep internetowy

Osoby, które planują rozpocząć prowadzenie własnego sklepu internetowego powinny zacząć od wyboru produktu, który będą oferować. Obecnie niemal każda nisza jest oblegana i ciężko jest wyprodukować produkt, który wcześniej nie był sprzedawany. Stwarza to ogromną konkurencję, która czasami uniemożliwia skuteczne przebicie. Dlatego tak wielu początkujących zadaje sobie pytanie jak założyć sklep internetowy, ponieważ mają pieniądze, które chcą zainwestować, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Co sprzedawać?

Duże znaczenie ma oryginalność produktu, ponieważ im rzadziej spotykany tym większa szansa na sukces komercyjny. Najlepiej stawiać na produkty wyjątkowe oraz nietypowe, których nie ma dużo na rynku. W ten sposób będziemy mieli mniejszą konkurencję i większą szansę na sprzedaż.

Jak nazwać nasz sklep?

Równie ważna jest nazwa sklepu internetowego. Kluczowe znaczenie ma to, żeby była chwytliwa i łatwo zapadająca w pamięć, ponieważ w ten sposób klienci będą w stanie ją zapamiętać i powrócić w przyszłości. Pomoże to generować większe zyski i osiągać lepsze dochody. Przed wprowadzeniem produktu na rynek dobrze jest się zapoznać z konkurencją i przeanalizować ruchy, które są wykonywane. Jeżeli na twój produkt nie istnieje popyt to nie będziesz w stanie go sztucznie wytworzyć.

Oprogramowanie sklepu internetowego

Comarch e-sklep jest intuicyjnym oprogramowaniem, które pomaga rozwinąć działalność twojego sklepu w sieci. Jest to gotowy, funkcjonalny produkt, który nie powinien sprawić trudności w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

System Comarch jest w pełni zintegrowany z systemem ERP, dzięki czemu wiele procesów jest wykonywanych automatycznie. Dlatego od razu mamy dostęp do takich informacji jak dane klienta, a także szczegóły zamówienia. Pozwala to zachować większy porządek i posegregować najważniejsze informacje.

Sklep Shoper to platforma, która również umożliwia założenie sklepu internetowego. Najważniejszymi pozytywnymi aspektami jest cena, która jest wyjątkowo niska w porównaniu do konkurencyjnych platform. Osoby, które dopiero rozpoczynają działalność nie chcą inwestować dużych pieniędzy w biznes, który może nie przynieść zysków. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z okresu próbnego. Trwa on 14 dni i przez ten czas możesz się zastanowić, czy będziesz chciał dalej korzystać z oprogramowania.

Sklep posiada także hosting oraz administrację serwerem, które są usługami wliczonymi w abonament, dlatego nie ponosimy kolejnych kosztów. Pozytywną informacją jest także możliwość obsługi kart kredytowych i płatności internetowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here