Najpopularniejsze rodzaje reklam na ścianie – co wybrać?

0
824
Najpopularniejsze rodzaje reklam na ścianie – co wybrać?

Reklama zewnętrzna, czyli np. stosowana na ścianach obiektów, nadal jest niezwykle popularna i skuteczna, mimo że prężnie rozwijają się też możliwości marketingowe w Internecie. Wybraliśmy najpopularniejsze rodzaje reklamy outdoorowej, która wciąż trafia do potencjalnych klientów. Jakie jej typy warto wyróżnić?

Reklama zewnętrzna, zwana też reklamą outdoorową, to różne działania reklamowe prowadzone w naszym otoczeniu – m.in. ogromne banery wieszane na ścianach budynków, ramki OWZ itp. Mimo rozwoju reklamy internetowej, nadal jest obecna niemal wszędzie. Jakie rodzaje reklamy na ścianie są najpopularniejsze?

Ramki OWZ – prosty sposób na prezentowanie reklamy

Ramki reklamowe OWZ są niezwykle proste i szybkie w użyciu, a poza tym mogą być wielokrotnie używane do prezentacji w komunikacji wizualnej wybranego produktu, grupy produktów, oferty firmy itd.

Ramka zatrzaskowa OWZ zapewnia wiele możliwości reklamy i prezentacji, dlatego też jest powszechnie wykorzystywana, m.in. podczas targów, konferencji, wystaw, spotkań biznesowych, prezentacji, ale także w kinach, teatrach, kawiarniach, restauracjach itp. Bez problemu można dopasować model do swoich potrzeb, gdyż występują one w najróżniejszych rodzajach i rozmiarach – wyjątkowo praktyczne są też ramki OWZ dwustronne.

L-banner – nowoczesny stojak reklamowy

Nowoczesny stojak reklamowy L-banner występuje w różnych rozmiarach i stanowi jedno z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, idealnych do ekspozycji wewnętrznych. Szybko przykuwa spojrzenie i zawiera najważniejsze informacje – np. nazwę, ale i adres strony internetowej, kontakt, hasło reklamowe itd. Baner można ustawić w dowolnym miejscu i w każdej chwili łatwo go przestawić – jest lekki i mobilny, łatwy w montażu.

Ścianka POP UP – uniwersalne zastosowanie w reklamie wizualnej

Ramki OWZ i banery to bardzo popularne formy reklamy wizualnej i wystawienniczej, ale warto wymienić wśród nich także ścianki POP UP. Są świetne do prezentacji wybranych treści, a także łatwe w rozstawieniu – nawet przez jedną osobę, sprawdzają się w ekspozycjach wewnętrznych, na konferencjach, wykładach, stoiskach targowych itd. Prosty montaż zachęca do ich wyboru, gdyż nie są potrzebne żadne narzędzia dodatkowe. Do wyboru jest wiele rodzajów ścianek, np. łukowe.

Dobierz odpowiednie narzędzie do prowadzonej przez siebie działalności i zadbaj o swoją widoczność, korzystając z licznych możliwości tradycyjnej reklamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here