3 nieoczywiste sposoby na promocję podczas branżowych eventów

0
780
3 nieoczywiste sposoby na promocję podczas branżowych eventów

Chyba trudno znaleźć lepszą okazję do promocji swojej marki niż branżowe imprezy. To właśnie tam pojawiają się potencjalni partnerzy handlowi oraz klienci. Dla wielu firm dość sporym problemem jest zwrócenie uwagi na swoje stanowisko i wyróżnienie się na tle konkurencji. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie i to od niego w dużej mierze zależy, czy zostaniesz zapamiętany. Poznaj trzy sprawdzone sposoby na marketing z wykorzystaniem namiotów, bram oraz innych elementów wyposażenia!

Namioty reklamowe to pole do popisu dla speców od marketingu.

Namioty reklamowe to nie tylko wyzwanie dla producentów tego sprzętu oraz ekipy montażowej, ale także prawdziwe pole do popisu dla zespołu marketingowego Twojej firmy. Inventini oferuje wysokiej jakości namioty reklamowe z nadrukiem wykonanym przy pomocy innowacyjnej techniki druku cyfrowego. Wszelkiego rodzaju kolorowe nadruki nie wyblakną pod wpływem promieniowania słonecznego, niskich temperatur oraz deszczu.

Co można umieścić na namiocie reklamowym? Właściwie wszystko – logo, nazwę firmy, slogan, dane kontaktowe czy też podobiznę znanej osoby promującej produkty Twojej firmy. Jeśli postawisz na wysokiej jakości nadruk z nasyconymi kolorami, to z całą pewnością twoje stanowisko będzie widoczne już z daleka.

Bramy reklamowe w ramach budowania wizerunku marki

Ważnym elementem strategii marketingowej firmy powinno być budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych oraz wśród potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bramy reklamowe to niemalże obowiązkowy element wszelkiego rodzaju maratonów miejskich i innych imprez sportowych. Sporej wielkości konstrukcje to bardzo dużo wolnej przestrzeni na reklamę.

W internecie bez problemu znajdziesz wiele firm, które wykonują profesjonalny druk reklamowy nie tylko na namiotach, ale także na bramach. Umieść swoje logo i nazwę firmy na konstrukcji, a na pewno zwrócisz na siebie uwagę. Obecność podczas wydarzeń sportowych jest natomiast bardzo dobrze widziana wśród społeczeństwa i na pewno pomoże w ociepleniu wizerunku firmy.

Słupy i balony reklamowe nie do przegapienia

W zależności od Twoich preferencji oraz wolnej przestrzeni wokół stanowiska, słupy i balony reklamowe mogą mieć naprawdę imponujące rozmiary, dzięki którym będą widoczne już z daleka. Powierzchnię takiej konstrukcji można pokryć nadrukiem reklamowym. Najlepiej wybrać wysokiej jakości druk cyfrowy, który nie wyblaknie niezależnie od warunków atmosferycznych oraz częstotliwości użytkowania.

Postawienie słupa bądź balkonu z logo lub inną formą reklamy nie pozwoli uczestnikom eventu przejść obojętnie obok twojego stanowiska, a także doda mu nieco objętości i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Im bardziej oryginalna i zróżnicowana forma reklamy, tym większa szansa na nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych oraz pozyskanie nowych klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here